שיננית

טיפולי ניקוי אבן שגרתיים מתבצעים על ידי שיננית. אחת לחצי שנה, מתבקש כל אדם להגיע אל המרפאה ולבצע את הניקוי. גם כאשר צחצוח השיניים שלכם מושלם ותכוף, האבנית מצטברת בין השיניים ובתוך כיסי החניכיים. הצטברות של אבן שן היא גורם מרכזי להתפתחות של עששת ושאר מחלות חניכיים.

אצל כל רופא שיניים בקריות אפשר יהיה לבצע טיפול ניקוי אבן, אך כאשר מדובר במרפאה מאוד טובה, הניקוי יהיה יסודי יותר. שימו לב, ניקוי אבן מונע מתקפות של עששת, מחלות חניכיים וגם ריח פה רע. הצטברות האבנית בחלל הפה היא טבעית לחלוטין. אין כל דרך להימנע מכך. חשוב להדגיש כי טיפולי שיננית יש לבצע באופן קבוע אחת למספר חודשים. מטופלים אשר סובלים מהצטברות מהירה של אבנית יוזמנו לניקוי בתדירות גבוהה יותר.

שיננית מספרת – כיצד נוצרת האבנית?

המזון, השתייה והרוק שלנו, מכילים חומרים כמו סידן ומגנזיום. החומרים הללו יוצרים את האבנית יחד עם החיידקים של חלל הפה. כאשר התוצאה הסופית היא שכבת פלאק אשר מצטברת על השיניים ופוגעת במעטפת החיצונית. החומציות של הפלאק ממיסה את המעטפת החיצונית וגורמת לחורים, מחלות חניכיים, ריח רע וכאב. נרחיב ונציין גם כי עששת עשויה לגרום לשינוי בגוון השן. הזנחת הטיפול באבנית יוצרת מצבים בהם אין מנוס מטיפולי הלבנת שיניים.

ניקוי אבן בשיניים הוא תהליך מאוד פשוט. כה פשוט עד כי מיותר יהיה לא לבצע אותו באופן שוטף. מרפאות שיניים בצפון מציעות שירותי תזכורות. צוות המרפאה מידע את המטופל במועד בו כדאי יהיה להגיע אל שיננית. אין לזלזל בבריאות השן. אלו אשר מזלזלים מוצאים עצמם משלמים הרבה יותר. חשוב לציין כי מיד לאחר הטיפול תסבלו מרגישות קלה בשיניים. אל דאגה, הרגישות הזו חולפת בתוך כמה שעות.

מרפאת שיניים בקריות בהנהלתו של ד"ר אסף וולף, מבצעת טיפולי ניקוי אבן תוך שימוש בכלים חשמליים וידניים. במידת הצורך, תפנה אתכם שיננית לטיפול רופא שיניים בקריות או תפנה אליו לצורך התייעצות. צוות המרפאה מציע את כל הטיפולים והשירותים הדרושים לטיפול בשיניים ובחניכיים.

לייעוץ וקביעת תורים, צור קשר עכשיו :   טלפון: 04-8719517   נייד: 050-5375485

 Contact Dr. Asaf Wolf Now: Phone: 04-8719517  Phone 2: 050-5375485