כתרים

כתרים הם חלק בלתי נפרד מכל תכנית שיקום פה. בעבור אלו אשר אינם מכירים את התחום נסביר כי כתר הוא אותו מבנה שן לבן חיצוני. לאחר השתלת שן, טיפול שורש או עששת אשר פגעה במעטפת החיצונית של השן, יש צורך בכתר. כאשר איכות הטיפול נבחנת על פי חומרי הגלם, טכניקת העבודה והתאמת הכתר למבנה ולגוון של שאר השיניים. רופא שיניים בקריות יוכל להעניק לכם כתרים בעלי מראה כמעט טבעי. קשה יהיה להבחין כי אין מדובר בשן טבעית.

מתי יש להתקין כתרים?

1. שיקום שיניים חלשות או פגיעות.

2. מלחמה בהתפשטות של עששת וחדירתה אל מוך השן.

3. שן אשר מכילה מספר סתימות זקוקה לכתר.

4. חיזוק המעטפת החיצונית של השן לאחר טיפול שורש.

5. סיבות אסתטיות.

6. השלמת טיפול השתלת שן.

התקנה של כתר היא לכאורה פעולה מאוד פשוטה. אך גם בה, ישנה חשיבות רבה לפנייה אל רופא שיניים בקריות מנוסה ומקצועי. לא כל מרפאת שיניים בקריות או בחיפה, תוכל להציע טיפול ברמה כה גבוהה. את המרפאות הטובות ביותר תזהו בעיקר על פי האיכות של חומרי הגלם, הציוד המשוכלל, שיכוך הכאב, השירות האישי ושביעות הרצון שלכם. הדבקה נכונה של כתר תמנע מקרים בהם הכתר נופל תוך זמן קצר או נסדק.

כיצד מתקינים כתר?

כל רופא שיניים יודע כי יש לבצע טיפול מקיף בשורש השן ובשיניים הסמוכות טרם התקנת הכתר. על פי רוב, כתרים מותקנים על גבי שיניים אשר זקוקות לשיקום. במידת הצורך, יבצע הרופא מבנה להשלמת המעטפת של השן. רק לאחר הרכבת המבנה יודבק הכתר וישלים את הטיפול. נציין גם כי קיימים מקרים בהם הרופא יבצע תחילה כתר זמני ורק לאחר מכן יחליף אותו בכתר קבוע. כאשר את הכתר הקבוע יבחר הרופא תוך התאמה מקסימלית למבנה הפה וגוון השן. כל זאת במטרה להעניק לכם חיוך בוהק וטבעי.

מרפאות השיניים המובילות, מציעות כתר זרקוניה בהתאמה אישית. אלו הם כתרים אשר מיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר. הכתר מיוצר בעבור המטופל על פי מידות מדויקות. הרופא מעביר למעבדה את המידות הדרושות ומנחה אותה לייצר בעבורכם כתר זרקוניה מתאים. אל לכם לשכוח להגיע אל המרפאה בכדי להחליף כתרים זמניים בכתרים קבועים. גם כאשר הכתר הזמני מצליח להעלים את הכאב, יש להשלים את הטיפול. ללא כתר קבוע, השן עודה חשופה לפגיעת העששת וישנו סיכון לכישלון הטיפול כולו.

כתרים הם המעטפת החיצונית של השן. הם אלו אשר מרכיבים את החיוך שלכם. ד"ר אסף וולף, שמח להציג כתרים עשויים חומרי גלם מובחרים. טכניקת ההשחזה יוצרת התאמה מלאה ומבטיחה שלא תפסיקו לחייך. רופא שיניים בקריות אשר מקפיד על רמה כה גבוהה של איכות ושירות, הוא הרופא המתאים בעבורכם.

לייעוץ וקביעת תורים, צור קשר עכשיו :   טלפון: 04-8719517   נייד: 050-5375485

 Contact Dr. Asaf Wolf Now: Phone: 04-8719517  Phone 2: 050-5375485