יישור שיניים

טיפולי יישור שיניים מיועדים לילדים, בני נוער וגם למבוגרים. בעבר, נהוג היה לבצע טיפולי יישור שיניים רק בקרב בני נוער, היום כבר כל רופא שיניים בקריות אומר שאפשר לבצע את הטיפול גם בגיל מאוחר יותר. רופא שיניים מומחה לטיפולי יישור שיניים הוא אורתודנט. במהלך השנים, התפתח התחום ומכשירי היישור הפכו טובים יותר, נוחים וכמעט בלתי נראים.

יישור שיניים מתבצע תוך שימוש בפלטות שקופות, התקנים אחוריים אשר מותקנים בגב השן ומתקנים נשלפים. הטיפול עודו ממושך, אך הוא הרבה פחות מגביל ובולט. המבוגרים אשר בוחרים היום לבצע את הטיפול בגיל מבוגר, עושים זאת מתוך שיקולים אסתטיים ורפואיים. שיניים לבנות, בריאות וישרות, משפרות בצורה משמעותית את החיוך, צורת הלעיסה ופעולת הלסת.

טיפול יישור שיניים נסתר

את טבעות הברזל הכסופות אשר מורכבות על השיניים, כולם מכירים. מעטים יודעים כי אפשר למצוא גם אפשרויות אסתטיות יותר. שימוש בטבעות שקופות או לבנות ופלטות אחוריות, יעניק לכם יישור שיניים נהדר ללא פגיעה משמעותית במראה. ההחלטה האם לבחור במתקן יישור זה או אחר, מתבססת על שיקולים כלכליים ורפואיים. נציין כי הטיפולים החדישים והנסתרים יהיו יקרים יותר. אך בגיל מבוגר ההשקעה הופכת כדאית. את שיטת הטיפול המתאימה לכם ביותר יבחר הרופא תוך התחשבות בהעדפות אישיות ומצב הפה. קיימים מקרים בהם מרפאות יישור שיניים משלבות מספר טכניקות טיפול באחד.

הכנה לקראת טיפול יישור שיניים

1. צילום סט אורתודנטי אשר גם צילומי פנים. הצילומים ישמשו לבחינת התקדמות הטיפול.

2. הכנה לקראת התקנת הטבעות על השיניים. קיימים מקרים בהם יהיה צורך בטיפול הארכת כותרת.

3. התקנת התקן היישור על השיניים תוך מתיחה. ההתקנה הראשונית כרוכה בכאב קל.

4. אחת למספר חודשים, יהיה עליכם להגיע אל רופא שיניים בקריות לביקורת. במהלך הביקורת ימתח הרופא את הטבעות ויהדק אותן לקבלת תפוקה מקסימלית.

שימו לב, טיפולי יישור שיניים נמשכים כשנה עד שנתיים. בהתאם לכך, ניתן במרפאה לקבל הסדר תשלומים נוח. אורתודנט מנוסה יוכל להתאים לכל אחד את תכנית הטיפול הטובה ביותר.

מרפאת שיניים בקריות בהנהלת ד"ר אסף וולף מציעה טיפולי יישור שיניים ברמה גבוהה. אנו מציעים את כל שיטות הטיפול במטרה להתאים לכל אחד ואחת את מתקן היישור המתאים ביותר. הנכם מוזמנים להצטרף אל קהל הלקוחות המרוצים שלנו.

לייעוץ וקביעת תורים, צור קשר עכשיו :   טלפון: 04-8719517   נייד: 050-5375485

 Contact Dr. Asaf Wolf Now: Phone: 04-8719517  Phone 2: 050-5375485