השתלות שיניים

השתלת שיניים היא הליך במהלכו מוחדר אל החניכיים בורג עשוי טיטניום, במטרה להחליף את שורש השן אשר נעקר או נרקב. הבחירה בהשתלות שיניים היא הפתרון הטוב ביותר בעבור חוסר של שן אחת או יותר. מרפאות שיניים אשר מציעות טיפולי השתלות שיניים, הן לרוב מרפאות בהן תמצאו רופאים מומחים. חשוב יהיה להדגיש כי לא כל רופא שיניים בקריות יוכל לבצע את הטיפול. מדובר בהליך כירורגי מורכב הדורש הכשרה נוספת, ניסיון וציוד מתאים.

שתל מקצועי יוכל לשפר בצורה משמעותית את התפקוד הדנטלי ולתרום המון גם למראה הפה . בעבור אותם אנשים אשר סובלים מחוסר של שן קדמית, השתלת שיניים היא פתרון נהדר. אם בחרתם מרפאה טובה אשר עושה שימוש בברגים עשויים טיטניום וכתרי חרסינה בהתאמה אישית, התוצאה הסופית תהיה מראה טבעי ובריא.

השתלות שיניים – שלבי הטיפול

א.      בדיקה ראשונית מקיפה הכוללת צילומים והרכבת תכנית שיקום פה אישית.

ב.      עקירה או הסרת שאריות שורש מתוך החניכיים.

ג.       הרדמה מקומית.

ד.      החדרת בורג הטיטניום אל החניכיים (במידת הצורך יבצע הרופא תפרים).

ה.      חשיפת השתל

ו.       הרכבת הכתר (מדמה את השן החיצונית).

ז.       ביקורת אצל רופא שיניים בקריות.

בתום הטיפול, מתבקשים המטופלים ליטול אנטיביוטיקה. במידת הצורך, אפשר יהיה ליטול גם משככי כאבים. בכל סימן של דלקת או זיהום, כדאי לפנות במהרה אל המרפאה. דלקות עשויות לפגוע בהצלחת הטיפול. כמו כן, נציין כי ישנם רופאים אשר נוהגים לחשוף את השתל ולהרכיב את הכתר רק לאחר כחודש עד שלושה חודשים. רופאים אחרים מבצעים את הטיפול כולו באחד.

איכות השתלים וההשתלה

השתלות שיניים, יש לבצע תוך הקפדה על איכות ומקצועיות. הבריאות שלכם, היא לא תחום בו יש מקום לפשרות. חשוב להדגיש כי הצלחת הטיפול מותנית באיכותו. ישנה חשיבות רבה לאיכות הברגים, סטריליזציה, ההכשרה המקצועית של הרופא, הכנת החניכיים לקראת הטיפול ועיצוב הכתר. נציין כי השתלת שיניים מיועדת למטופלים מעל גיל 18, כאשר עישון או מחלות רקע, עלולים לגרוע מסיכויי הצלחת הטיפול.

רופא שיניים בקריות –  ד"ר אסף וולף, מבצע בכל שבוע עשרות השתלות שיניים מוצלחות. הכישורים הגבוהים, מאפשרים לנו לשים דגש על כל אותם פרטים קטנים, אשר הופכים טיפול טוב למצוין. זוהי מרפאת שיניים בקריות אשר מציעה טיפולי שיניים ברמה בינלאומית לתושבי הקריות והעיר חיפה.

לייעוץ וקביעת תורים, צור קשר עכשיו :   טלפון: 04-8719517   נייד: 050-5375485

 Contact Dr. Asaf Wolf Now: Phone: 04-8719517  Phone 2: 050-5375485