הלבנת שיניים

שיניים לבנות

הלבנת שיניים היא אחד מטיפולי האסתטיקה הנפוצים ביותר. עם שיניים לבנות ובוהקות יהיו לכם את כל הסיבות לחייך. הלבנת שיניים בקריות מתבצעת במרפאת השיניים של ד"ר אסף וולף ללא כל כאב. כאשר ישנם מספר סוגי טיפולים. ההבדלים בין הטיפולים באים לידי ביטוי במחירים, תוצאות ומשך הטיפול. ההלבנה מתבצעת באמצעות לייזר, סדים עם חומר הלבנה ועוד.. את הדרך הטובה ביותר להלבנת השיניים שלכם יקבע רופא שיניים בקריות לאחר הבדיקה.

 

מדוע מצהיבות השיניים?

גוון השיניים שלנו משתנה כתוצאה מתזונה עשירה בצבעי מאכל. משקאות כמו קפה, תה או קוקה קולה, יפגעו בגוון השן. על כן, יש להקפיד לצחצח את השיניים לאחר שתיית המשקאות הללו. כמו כן, עששת וסיגריות, פוגעות גם כן בגוון השן. נציין כי גם לאחר הלבנת השיניים, יהיה עליכם לשמור על התוצאות ולהקפיד לנקות את השיניים היטב בכל יום. תוצאות ההלבנה נשמרים למשך כשנתיים. לאחר מכן, גוון השן חוזר למצבו הטבעי. במטרה לחדש את התוצאות יהיה עליכם לבצע הלבנת שיניים חוזרת.

טיפול הלבנת שיניים ראשון אפשר יהיה לבצע כבר בגיל 18. על פי רוב, לא נהוג להלבין את השיניים בגיל צעיר יותר. הלבנת שיניים לפני חתונה נפוצה מאוד גם כן. השמלה הלבנה תהיה הרבה יותר יפה עם חיוך לבן וצחור.

הכנות לקראת הלבנת שיניים 

רגע לפני הטיפול יש לבצע ניקוי עששת מקיף. חדירה של חומרי הלבנה אל מוך השן מסוכנת וכואבת מאוד. הלבנת השכבה החיצונית של השן מתבצעת בעזרת חומר כימי מחמצן. שימוש ארוך טווח או מינון לא נכון, עלולים לפגוע בחניכיים. במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר יש לדבוק בהנחיות הרופא.

רק לאחר השלמת טיפול ניקוי אבנית על ידי שיננית ובדיקת רופא שיניים בקריות, אפשר יהיה להתחיל בהלבנת השיניים. נציין כי ההלבנה אינה משפיעה על כתרים או שתלים. אם יש לכם כתרים או שתל בשן קדמית, יש לבחון אפשרויות טיפול אחרות. הלבנת שיניים מתרכזת לרוב בשיניים הקדמיות. את השיניים האחוריות אין כל סיבה להלבין, הן נסתרות.

טיפולי הלבנת שיניים בקריות מתבצעים במרפאה של ד"ר אסף וולף. מיטב המומחים יעניקו לכם במרפאה את הטיפול הטוב ביותר. הלבנת שיניים מקצועית היא זו אשר תחזיר לכם את החיוך לשפתיים.

לייעוץ וקביעת תורים, צור קשר עכשיו :   טלפון: 04-8719517   נייד: 050-5375485

 Contact Dr. Asaf Wolf Now: Phone: 04-8719517  Phone 2: 050-5375485