צילום פנורמי

צילומי שיניים פנורמיים הם למעשה צילומי הרנטגן הרגילים, שכל אחד מאיתנו עבר לפחות פעם אחת בחייו. ההבדל היחיד הוא בטכניקה הפנורמית אותה הזכרנו קודם לכן- צילום של תמונה רחבה. תמונה רגילה של הפה לא תציג תמונה מלאה, אלא רק חלקים ממנו. הצילום הפנורמי מציג עבור הרופא המטפל בתמונה אחת את הפה על כל חלקיו.

למה משמש צילום פנורמי?

צילום פנורמי אצל ד"ר אסף וולף שהוא רופא שיניים בקריות מיועד לרוב טיפולי השיניים הנפוצים: הכנה לעקירות, התקנת שתלים ותותבות, איתור שיניים כלואות או כאלו שמסרבות לצמוח. צילומי שיניים כאלו חושפים בפני הרופא את מבנה הלסת, חלל הפה, הסינוסים ומבנה כל השיניים. אלו צילומים מדויקים כל כך, עד שהם יכולים לגלות גם גידולים בחלל הפה.

צילום פנורמי לא מכאיב ואינו פולשני

צילום פנורמי נעשה בצורה חיצונית בלבד. אין כאן שום מקרה של החדרת עצם כלשהו לגוף לטובת הצילום וכמובן שהוא גם לא מכאיב כלל. צילום דיגיטלי קיים אצל מרפאת שיניים בקריות של ד"ר אסף וולף, לכל מטרה שהיא, נעשה בתוך כמה שניות.

מתי מתבצע צילום פנורמי?

בדרך כלל, צילומי שיניים פנורמיים יתבצעו לפני תחילתו של הטיפול. הרופא שיבחן את הבעיה בגללה פניתם אליו, ישלח אתכם לאחר בדיקה קצרה למכון צילום, אך לא במקרה הזה.. אצל ד"ר אסף וולף שהוא רופא שיניים בקריותקיים חדר צילום פנורמי בתוך המרפאה, הדבר מקל על המטופל ולא מצריך ממנו ריצות וטרטורים.אותו צילום פנורמי שמתקבל, יוכל לסייע לרופא שיניים להבין בדיוק את שורש הבעיה, לגשת ישירות לטיפול ולא לבזבז זמן יקר על בירורים או בדיקות שהיה נאלץ לעשות ללא צילום כזה.

מרפאת שיניים בקריות בהנהלת ד"ר אסף וולף מציעה צילומים פנורמיים ברמה גבוהה. הרצון שלנו הוא להקל על המטופל ולתת לו לסיים את הטיפול בצורה הטובה ביותר בזמן המהיר ביותר. הנכם מוזמנים להצטרף אל קהל הלקוחות המרוצים שלנו.

לייעוץ וקביעת תורים, צור קשר עכשיו :   טלפון: 04-8719517   נייד: 050-5375485

 Contact Dr. Asaf Wolf Now: Phone: 04-8719517  Phone 2: 050-5375485