ד"ר אסף וולףמרפאת שיניים בקריות – ד"ר אסף וולף

ד"ר אסף וולף הוא רופא שיניים בקריית ביאליק עם נסיון של 20 שנה.
 חבר הסתדרות רופאי השיניים בישראל, בעל תעודת רופא שיניים מעודכן.
חבר בעמותה הישראלית, והאמריקאית להשתלות שיניים בעל תואר "FELLOW" ,
בנוסף מקפיד להשתתף בכנסים מקצועיים בתחום רפואת השיניים וההשתלות בארץ ובחו"ל.

כחלק מהנתינה והתרומה לחברה הטבועים באופיו – משמש ד"ר אסף וולף רופא שיניים בקריות לקהילה, ומעניק טיפולים בהתנדבות לנזקקים דרך לשכת הרווחה. בנוסף מעניק טיפולי שיניים לתלמידי כפר הנוער ימין אורד. בחמש השנים האחרונות היה אחראי לשירותי רפואת השיניים של תלמידי פנימיית אהבה.

האני מאמין של ד"ר אסף וולף :

אני מאמין ששילוב טיפולי שיניים מתקדמים ביחד עם רופא שיניים מומחה, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, בשילוב אנשי מקצוע איכותיים – הופך את הטיפול לחוויה נעימה, ללא תחושת כאב וחרדה. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות מאפשר לנו להציע לכם טיפולים המותאמים בדיוק לצרכים הרפואיים שלכם. ציוד חדיש ומודרני, הקפדה על ניקיון וסטרליות בסטנדרטים גבוהים הם הבסיס לטיפול איכותי במינימום ביקורים במרפאה. בואו לביקור במרפאת השיניים שלנו בקריות ותהנו מיחס אדיב, אווירה נעימה ונוחה, אוזן קשבת והבנה מעמיקה של הבעיה תוך מציאת הפתרון מתאים במחיר ובתנאי תשלום נוחים. צוות אדיב ומנוסה יענה בשמחה ובסבלנות על כל שאלותיכם.

אז למה דווקא אצלנו במרפאת שיניים בקריות?

צוות רפואי מצויין, מנוסה ואיכותי אוזן קשבת ויחס אישי, מגוון רחב של טיפולי שיניים, השתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית תחת קורת גג אחת, ציוד משוכלל ומתקדם שיטות טיפול חדשניות הנחשבות לקדמת הטכנולוגיה בתחום רפואת השיניים, צילום פנורמי דיגיטלי במקום עם מינימום קרינה למטופל, טיפולים עם גז צחוק, הרדמה מקומית עם מכשיר הרדמה ללא כאבים, הטיפולים מבוצעים באווירה רגועה ונינוחה המשרה בטחון למטופל, מקבלים את מבוטחי כל חברות הביטוח.

לייעוץ וקביעת תורים, צור קשר עכשיו :   טלפון: 04-8719517   נייד: 050-5375485

 Contact Dr. Asaf Wolf Now: Phone: 04-8719517  Phone 2: 050-5375485