חשיבות רופא השיניים בחיינו…

חיוך שמחרופא שיניים הוא ללא ספק אחד מהרופאים החשובים ביותר שלנו, ואולי יותר מכל רופא אחר- את רופא השיניים אנחנו צריכים לראות בתדירות קבועה, גם אם נדמה ששום דבר אינו כואב. בעוד שאת מרבית הרופאים אנחנו מבקרים רק במידה וכואב לנו משהו או במקרה בו התרחש מאורע חריג, רופא שיניים בקריות הוא מבין הרופאים היחידים אותם אנחנו צריכים לבקר בתדירות של אחת לחצי שנה לכל הפחות, גם אם שום מאורע לא קרה. חשיבותו של רופא שיניים הוא אינו מהותי רק ברמה הטיפולית, אלא תפקידו חשוב ברמת התחזוקה ובטיפול המנע.

רופא שיניים מסוגל לבצע טיפולי מנע אשר יחסכו לא רק טיפולים קשים יותר בעתיד, אם כי יש ביכולתו לחסוך לכם כסף רב, עד כדי עשרות אלפי שקלים ואף למעלה מכך.

טיפולי מנע אצל רופא שיניים

ביקור תדיר של אחת לחצי שנה אצל רופא השיניים יסיע לכם לשמור על בריאות הפה, השיניים והחניכיים ויחסוך לכם טיפולים מעמיקים יותר. חצי שנה הוא בדיוק פרק הזמן שבו ניתן לזהות התפתחות של בעיות, בין אם מדובר על בעיות עששת, דלקות חניכיים או בעיות נוספות, כאשר בכל הנוגע לבריאות הפה, כמו בכל דבר אחר בגוף שלנו- גילוי מוקדם מסייע בטיפול ובלימה של הבעיה. בנוסף ישנם טיפולים הקשורים לאסתטיקת הפה כמו הלבנת שיניים שניתן לעשות אצל רופא השיניים.

במהלך הביקור התקופתי רופא שיניים בקריות יבצע בדיקה מקיפה ומעמיקה של הפה ויבחן אזורים בעייתיים. אם ימצא לנכון אף יבצע צילום, במקרה שיצפה משהו מחשיד. בנוסף, במידת הצורך, ובדרך כלל יש צורך- תבצע השיננית טיפול ניקוי אבן. ניקוי אבן הוא טיפול חשוב ביותר וחשוב להקפיד עליו, בדיוק כמו על הביקור אצל רופא השיניים, אחת לשנה לפחות. ניקוי אבן מסייע לשמור על השיניים ולהגן עליהם מפני העששת.

מרפאת שיניים בקריות מציעה לשירותכם רופא שיניים יחד עם שיננית שיספקו הנחיות ברורות על אופן שמירת השיניים בבית. חשוב מאוד להשמע להנחיות והדרכת רופא השיניים על מנת לשמור על בריאות הפה.

לייעוץ וקביעת תורים, צור קשר עכשיו :   טלפון: 04-8719517   נייד: 050-5375485

 Contact Dr. Asaf Wolf Now: Phone: 04-8719517  Phone 2: 050-5375485